Skip Navigation Links

Hatay’ın Belen İlçesinden Romanya’nın Balan Şehrine

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Belen Kaymakamlığı’nın Asociatia Sportiva Romiscare Derneğiyle ortak olarak yürüttüğü,

Hatay’ın Belen İlçesinden Romanya’nın Balan Şehrine

Eğitim   A+a-

 
Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Belen Kaymakamlığı’nın Asociatia Sportiva Romiscare Derneğiyle ortak olarak yürüttüğü Erasmus+ “E+motion” adlı projesi 26 Haziran 2024- 6 Temmuz 2024 tarihleri arasında 7 katılımcımızın katılımıyla Romanya’nın Balan şehrinde gerçekleşti.
 
Gençlik değişimi programına Türkiye, Romanya, Letonya, Bulgaristan, Polonya ve Yunanistan olmak üzere toplam 6 ülke katıldı.
 
Katılımcılarımız, kendi gelişimlerine büyük ölçüde katkı sağlayan metotları uygulamalı şekilde öğrenirken, dijital becerilerini de geliştirdiler. Aynı zamanda kültürümüzü, Türk kültür gecesinde ülkemize özgü, yemekler, danslar ve müzikler eşliğinde tanıttılar. Böylece diğer ülkelerden gelen katılımcılar, ülkemizi daha yakından tanıma fırsatı buldu.
 
Belen Kaymakamı Mahmut Sami YILMAZ, bu projenin gerçekleşmesine katkı sağlayan herkese teşekkür etti ve bu tür uluslararası projelerin devam etmesi gerektiğini belirtti.
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet