Skip Navigation Links

'Bu seçim küsüp gideceğimiz seçim değil'

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Milletvekili Adayı Nermin Yıldırım Kara Arsuz'a çıkarma yaptı.

'Bu seçim küsüp gideceğimiz seçim değil'

Politika   A+a-

Arsuz'un mahallelerinde partililerle birlikte vatandaşlarla bir araya gelen Nermin Yıldırım Kara, ülkenin içinde bulunduğu durumu göz önünde bulundurulduğunda bir değişimin şart olduğuna dikkat çekti.
Esnaf ziyaretlerin yanı sıra vatandaşlarla toplantılar da yapan Kara, "Artık herkes biliyorki bu iktidarın miyadı doldu. Değişim zamanı geldi. Özellikle deprem sonrası Hatay'da neler yaşadığımızı herkes biliyor. Hükümetin sınıfta kaldığını söylediğimizde bize itiraz ediyorlar. Siz bire bir yaşadınız. İlk 4 gün kaderimizie terkedildik"dedi.
Kalabalık partililer eşliğinde tüm mahallelerde vatandaşların yanına giden sohbet eden ve onlara millet ittifakının seçimden sonra yapacaklarını anlatan Nermin Yıldırım Kara. " 13. Cumhurbaşkanımiz sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde ülkemizi refaha huzura kavuşturmak için söz verdik. Sizlerin desteği ve güveni ile bu sözlerin tümü yerine gelecek" dedi.
Eski belde şimdi ise mahalle olan yerlerde sıcak ilgiyle karşılanan CHP Hatay milletvekili adayı Nermin Yıldırım Kara. Cumhurbaşkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun elini güçlendirmek için mecliste de güçlü olmak zorundayız. Herkesin partimize sitem etmek için kendince bir sebebi olabilir. Her dönem her partide bunlar olur. Ama bu seçim küsüp gideceğimiz bir seçim değil. Geleceğimiz için bu ülkenin geleceği için sitemlerimizi bir kenara bırakmamız gerekiyor. Mecliste güçlü olmak ülkenin geleceği için atılacak adımlar için çok önemli. Lütfen sizler bu kriterleri bu gerçekleri göz önünde bulundurarak oy kullanın. Özellikle gençlere sesleniyorum. Sizin geleceğiniz için bu mücadeleyi veriyoruz. Sizlerin bize omuz vermesi gerekiyor"dedi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar