Skip Navigation Links

Nermin Yıldırım Kara Erzin'de

Seçim çalışmalarını Erzin’de sürdüren CHP Hatay Milletvekili adayı Nermin Yıldırım Kara, ilk olarak Turunçlu köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Nermin Yıldırım Kara Erzin'de

Politika   A+a-

 Seçim çalışmalarını Erzin’de sürdüren CHP Hatay Milletvekili adayı Nermin Yıldırım Kara, ilk olarak Turunçlu köyünde vatandaşlarla bir araya geldi. Erzin Belediye başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Erzin İlçe Örgütü Başkanı Yalçın Elmasoğlu ve adaylarla birlikte katıldığı esnaf gezisinde yoğun ilgiyle karşılaşan Kara, Erzin halkının gösterdiği bu ilgiye teşekkür etti
Daha sonra Erzin Atatürk parkında halkla buluşan Nermin Yıldırım Kara Erzin halkının son dönemlerde CHP’ye gösterdiği ilgiye dikkat çekerek, “ Belediye başkanımızın güzel hizmetlerinden de anlaşıldığı gibi Erzin halkı doğru bir tercih yapmış. 14 Mayıs’ta da ülkemiz verdiği oyların karşılığını görecek. 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde Millet ittifakı iktidarında bu ülkeye huzur barış adalet gelecek” dedi
Arsuz Belediye başkanı Asaf Güven’in de katılımı ile Erzin Millet İttifakı Seçim Bürosu açılışı yapılırken partinin adayları da tanıtıldı. Burada da bir konuşma yapan Nermin Yıldırım Kara iktidarın 20 yıllık ülke verdiği tahribatın büyük olduğunu ifade ederek “ Deprem ve ölüm bir kaderdir. Ancak depremzedelerin bu şartlarda yaşamaları bir tercih sonucudur. 14 Mayıs’tan sonra millet ittifakı iktidarında insanlarımız kalıcı konutlara geçecek ve tek kuruş ödemeden geçecek. İşte bayram geldi. Emeklilerimiz asgari ücret kadar ikramiye alacaklar kurban bayramında. Halkımız 20 yıllık iktidarın neleri verdiğini neleri aldığını düşünerek oy verecektir” dedi.
İftar için Sarıseki mahallesinde Ketkanlı ailesinin sofrasına konuk olan Nermin Yıldırım Kara’ya özellikle ailenin çocuklarının ilgisi de dikkatlerden kaçmadı. Günün sonunda Pınarbaşı mahallesinde çadırkentte kadınlar ve çocuklarla bir araya gelen Nermin Yıldırım Kara, burada da çocukların ve özellikle kadınların yoğun ilgi ile karşılaştı. Çocuklarla sohbet eden ve onların isteklerini tek tek dinleyen Kara, kadınların da çadır kentteki zorlu şartlarının son bulması ve kalıcı konutlara para ödemeden geceleri için 15 Mayıs’ta Millet ittifakı iktidarının adım adım yaklaştığını söyledi.
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet