Skip Navigation Links

İGC YÖNETİMİNDEN YÜKSELİŞ KOLEJİ’NE ZİYARET

İGC Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri,eğitimde başarı çıtasını zirveye taşıyan Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen’i ziyaret etti.

 İGC YÖNETİMİNDEN YÜKSELİŞ KOLEJİ’NE ZİYARET

Gündem   A+a-

 İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri,
eğitimde başarı çıtasını zirveye taşıyan Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen’i ziyaret etti. Ziyarette, Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem de hazır bulundu.
İskenderun Gazeteciler Derneği Başkanı Diyap Atar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Geleceğimiz olan çocukların kaliteli eğitim anlayışıyla uygun nesiller yetiştirilmesine vesile olduğunuz için sizleri kutluyorum” dedi.
Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktararak, “Misyonumuz, öğrencilerimizi ilgi ve yeteneklerine göre bir üst öğrenime hazırlamayı, kendine güvenen, katılımcı, araştırmacı, kendisiyle ve çevresiyle barışık bireyler yetiştirmeyi, çağdaş ve modern eğitim imkânlarını öğrencinin eğitimine sunmayı amaçlıyor. Okulun vizyonu ise Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün getirdiği laik, demokratik, çağdaş eğitimi hedefleyen, üreten, çalışmalarını projelendiren, sanatta, sporda, kültürel ve bilimsel faaliyetlerde öncü olmayı ilke edinen, bugünü yarının gözleriyle gören nesiller yetiştirmektir” dedi.
Hoş sohbet ortamında geçen ziyarette kolejin kurucusu Nuri Üysen ve okul yönetimine başarılar dileyen İGC Başkanı Diyap Atar, “Eğitim söz konusu olunca her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar