Skip Navigation Links

İGM'den Ömer Bilgin Anısına Doğa Yürüyüşü

İskenderun Gençlik Merkezi 24 Kasım Öğretmenler Gününe Özel Ömer Bilgin Anısına Doğa Yürüyüşü Gerçekleştirdi

İGM'den Ömer Bilgin Anısına Doğa YürüyüşüWeb
TV

Gündem   A+a-

2020 yılında Covidden kaybettiğimiz öğretmen ve doğa sporcusu Ömer Bilgin’in anısına İskenderun Gençlik Merkezi Gönüllü gençlerle birlikte doğa yürüyüşü düzenledi. Doğa yürüyüşü öncesinde eşi Tuğba Bilgin’in, ailesinin ve arkadaşlarının da katılımı ile birikte Gönüllü Gençler kabristana çiçekler bırakarak, Kur’an-ı Kerim ve dualar ile ziyarette bulundular.
Daha sonra Bekbele Yaylasında Akay Salmanoğlu eşliğinde Ömer Bilgin’in çok sevdiği sonbahar yürüyüşünü gerçekleştirerek Ömer Bilgin’in kendilerine öğrettiği bilgileri andılar.
Faaliyetle ile ilgili açıklama yapan İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin; Mesleğini layıkıyla yapan ve bunun yanında İskenderun Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği(İDOK) kurucusu olması dolayısıyla da yetiştirdiği öğrencilerinin ülkenin güzelliklerini tanımaları ve doğasever birer birey olarak yetişmeleri için verdiği çabayla da sevilen tarih öğretmenimiz Ömer Bilgin ile bir çok doğa yürüyüşü gerçekleştirmenin gururuyla, bizlere öğrettiği bilgilerle zihnimizde yaşıyor. Bizde değerli öğretmenimizi gençlerimize anlatarak yaşatmaya devam ediyoruz dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İGM'den Ömer Bilgin Anısına Doğa Yürüyüşü videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar