Skip Navigation Links

MAVİ RESTORAN’DA CEYLAN ERTEM SAHNE ALACAK

Ceylan Ertem, Dörtyol’un nezih aile mekanlarından olan Mavi Kafe ve Restoran’da sevenlerine unutulmayacak bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

MAVİ RESTORAN’DA CEYLAN ERTEM SAHNE ALACAK

Dörtyol   A+a-

 Özgün yorumu, dokunaklı ve muhteşem sesiyle milyonların hayran olduğu Ceylan Ertem, Dörtyol’un nezih aile mekanlarından olan Mavi Kafe ve Restoran’da sevenlerine unutulmayacak bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.
Çocukluk yıllarından beri kendini müziğe adayan Ceylan Ertem 27 Mayıs 2022 Cuma akşamı Mavi Kafe ve Restoran’da muhteşem sahne şöleniyle Dörtyollu sanatseverlerle buluşacak. Birbirinden hit şarkılarını kendine has tarzı ile seslendirecek olan Ceylan Ertem‘e ilginin oldukça yüksek ve bilet fiyatlarının da uygun olduğu belirtildi.
Türkiye'nin en çok dinlenen şarkıcılarından biri olan Ceylan Etem'in sahne alacağı gece için bilet satışları Biletino üzerinden başladı. Sınırlı sayıda Vip kontenjanı bulunan konser için 0532 456 92 94 nolu telefondan rezervasyon yaptırmak gerekiyor.
Ceylan Ertem kimdir?
Ceylan Ertem müzik hayatına Adapazarı Belediyesi Çocuk ve Gençlik Korosu ile adım attı. 90’lı yılllarda klavye ve gitar eğitimi aldı. 1999 yılında müzik eğitimine devam edebilmek için İstanbul’a taşındı ve Akademi İstanbul’da 1 yıl ‘müzikal şarkıcılığı’ eğitimi aldı. Ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne girdi ve 2 yıl eğitimini sürdürdü. 2000 yılında Tuncay Korkmaz ile birlikte Anima’yı kurdu. 2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi’nde Duysal Sanatlar bölümünde ‘etnomüzikoloji’ eğitimi aldı. 2006’da anima ile Animasal albümü, 2008’de Açık Radyo’da ŞuBiDap programı, 2010 ilk solo albüm Soluk, Barana ile 3 yıl üst üste Hollanda ve Türkiye turneleri, Xenopolis albümü, 2012’ de Cadı Avı, Sezen Aksu Tribute projeleri, 2012 sonunda Ütopyalar Güzeldir albümü, 2014’de Amansız Gücenik albümü, Kör Heves single’ı ve 2015’ de YUH! Albümü, 2015’de DUYUYOR MUSUN radyo programı, 2016-2017’de Yine de Amin albümü, 2018’de Mavi Çocuklar single’ı, 2018’de Seni Senin Gibiler Sevsin albümü, 2020’de Cahille Sohbeti Kestim albümü, Adem Olan Anlar cover single’ı ve Dünya Heveslisi maxi single’ı, 2021’de Çaresiz single’ı, 2021'de Sis single'ı, 2022'de DUYUYOR MUSUN? isimli müzik-söyleşi programı, Zalım, Gel Sevelim, İlan-ı Aşk, Sitem, Kız Çocuğu, Benim İçin Üzülme... gibi onlarca tribute projesinde yeniden yorumladı ve onlarca düet şarkı; üretti, kaydetti ve paylaştı.
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar