Skip Navigation Links

YÜKSELİŞ KOLEJİ, “LONDRA KLASİK MÜZİK YARIŞMASI”NDA!..

YÜKSELİŞ KOLEJİ, “LONDRA KLASİK MÜZİK YARIŞMASI”NDA!..

 YÜKSELİŞ KOLEJİ, “LONDRA KLASİK MÜZİK YARIŞMASI”NDA!..

Eğitim   A+a-

 
Yükseliş Koleji, İngiltere’deki en büyük müzik ve performans sanatları enstitülerinden biri olan, 1887 yılına uzanan bir müzik eğitimi geçmişine sahip London College of Music (LCM) tarafından düzenlenen yarışmaya katıldı.
 
Dünyanın dört bir yanında, müziğe yeteneği olan bireyler için organize edilen uluslararası kapsamdaki çevrimiçi klasik müzik yarışmasında video performansları, müzik becerileri, ve yaratıcılığa sahip bireylerin yetenekleri ortaya konmaktadır.
 
Yükseliş Koleji, bu kapsamda, yetenekleri ve yeterlilikleri uygun olan öğrencileriyle söz konusu yarışmaya katılım sağlamıştır.
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan
Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut ÖKTEM, “Her alanda bizi temsil etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, müzik alanında da idddalı olduklarını göstermek için uluslararası bir yarışmada yer aldılar. Öğrencililerimizi bu yarışmaya hazırlayan Müzik Öğretmenimiz Yeliz ÖZONUR’a, proje koordinatörü Esen SANDIRAZ'a ve sevgili öğrencilerimizi okulumuz adına ve kendi adlarına elde edecekleri başarıdan dolayı şimdiden tebrik ediyorum.” dedi.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar