Skip Navigation Links

AGF Başkanlar Konseyinin kalbi İskenderun’da atacak!

İGC AGF’li başkanları ağırlayacak!

AGF Başkanlar Konseyinin kalbi İskenderun’da atacak!

Medya   A+a-

 Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’na (AGF) bağlı Cemiyet Başkanlarının aylık rutin toplantısı İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek.
 
Toplantı kapsamında AGF’li başkanlar, İskenderun’da düzenlenecek programda; sektörle alakalı olarak günlük yahut süreli, yazılı, görüntülü, sesli elektronik, dijital basın ile ilgili görüşlerini paylaşılacak. Gazetecilerin bu zirvesi; İskenderun zirvesi 17-18-19 Aralık 2021 tarihlerinde gerçekleşecek.
 
Antalya, Kemer, Alanya, Mersin, Hatay, İskenderun, Osmaniye, Kahramanmaraş, Burdur, Isparta ve Kıbrıs'tan gazetecileri İskenderun’da konuk edeceklerini duyuran İGC Başkanı Diyap Atar, “Tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Mesleki konu başlıklarının görüşüleceği AGF İskenderun Buluşmasını bölgemizin tanıtımı açısından önemsiyoruz. Toplantıda mesleki geleceğimiz ile ilgi konu başlıklarını ve mesleki sıkıntılarımızı konuşacağız. Konuklarımız bu akşamdan akşamından itibaren (Perşembe) İskenderun’a gelmeye başlayacaklar. İskenderun, Payas, Belen ve Arsuz’da tarihi turistik yerleri meslektaşlarımıza gezdireceğiz. Hatay’ın tanıtımına katkı sunacağına inandığımız AGF İskenderun buluşmasına en iyi şekilde ev sahipliği yapacağız.” dedi.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar