Skip Navigation Links

Mimar Ufuk Tennioğlu evlendi

Tennioğlu ve Ekmekcigil çiftinin Mutlu Günü İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek içinde bir ilk oldu.

Magazin   A+a-

Tennioğlu ve Ekmekcigil çiftinin Mutlu Günü İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek içinde bir ilk oldu.
İş Adamı ve Belediye Meclis üyesi Müfit Tennioğlu’nun oğlu Mimar Ufuk Tennioğlu, Ekmekçigil ailesinin güzel kızı Özge ile ömür boyu birlikteliğe evet derken genç çiftin Nikahını Belediye Başkanı Yusuf Civelek kıydı. Bu nikah aynı zamanda Başkan Civeleğin kıydığı ilk nikah oldu.
“Ömür Boyu Mutluluğa Evet Dediler”
Tennioğlu Ailesi’nin yakışıklı oğlu mimar Ufuk Tennioğlu ile Ekmekcigil Ailesi’nin güzel kızları Özge, Grand Plaza’da gerçekleştirilen düğün töreniyle dünya evine girdiler. İş ve siyaset dünyasının renkli simalarına ev sahipliği yapan düğüne İskenderun Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, CHP Hatay Milletvekilleri Aziz Yazar ve Gökhan Durgun, İTSO Başkanı Halil Şahin, İTSO Genel Sekreteri Halil İbrahim Kocadölü, İTSO Meclis üyeleri, işadamları ve çok sayıda seçkin konuk katılım gösterdi.
"Tennioğlu Ailesinin Mutlu Günü”
Genç çiftin nikahını ise İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek kıyarken nikah şahitliklerini CHP Hatay Milletvekilleri Aziz Yazar ve Gökhan Durgun ile Ticaret ve sanayi odası Başkanı Halil Şahin ve Dr. Okan Uysal yaptı. Belediye Başkanı olduktan sonra ilk kez Nikah Kıyan Başkan Civelekte nikah sırasında heyecanlandı. Coşku ve mutluluğun salonun her köşesine gece boyunca yayıldığı düğün töreninde, İTSO Başkanvekili Müfit Tennioğlu konuklarla tek tek ilgilenerek iyi bir ev sahipliği yaptı. Genç çiftler Özge ve Ufuk Tennioğlu’nun mutluluğuna ortak olan davetliler, gece boyunca pisti bir an olsun boş bırakmadılar.
 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar