Skip Navigation Links

İskenderun'dan Türkiye'ye Bayram mesajı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Gazeteciler Milletvekilleri ve Belediye başkanı, Aramızda olsa da mesafe, kalplerimiz birlikte.

İskenderun'dan Türkiye'ye Bayram mesajıWeb
TV

Gündem   A+a-

 Hatay’ın İskenderun ilçesinde Gazeteciler Milletvekilleri ve Belediye başkanı, Aramızda olsa da mesafe, kalplerimiz birlikte. İyi Bayramlar Türkiye yazılı pankart açarak bayram kutlaması yaptılar.
 
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti tarafından Millet parkında organize edilen bayramlaşma programında sosyal mesafe kurallarına uyularak hep birlikte Türkiye’ye bayram mesajı verildi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilk kez Ramazan bayramını evinde geçirecek olan Vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan gazeteciler
“Aramızda olsa da mesafe, kalplerimiz birlikte. İyi Bayramlar Türkiye!” Yazılı pankart ve Ay Yıldızlı balonlar ile bayram mesaj yollandı. Hatay Milletvekilleri Abdülkadir Özel, Suzan Şahin, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İGC Başkanı Veysel Cıncık, birer konuşma yaparak koronavirüs tedbirleri kapsamında bu bayramı evlerinde geçirmek zorunda olan Türkiye’ye sıcak ve duygu yüklü mesaj yolladılar. Bayramlaşmada gazeteciler bayram lokumu ikram edildi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İskenderun'dan Türkiye'ye Bayram mesajı videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar