Skip Navigation Links

Büyükşehir'in İlaçlama Çalışmaları Devam Ediyor

Temiz ve sağlıklı kent yaratma arzusuyla tüm birimleriyle hizmet üreten HBB bu konuda yürüttüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir'in İlaçlama Çalışmaları Devam Ediyor

Gündem   A+a-

 Temiz ve sağlıklı kent yaratma arzusuyla tüm birimleriyle hizmet üreten Hatay Büyükşehir Belediyesi, bu konuda yürüttüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Haşere, larva, sivrisinek ve uçkun ile bilimsel yollarla mücadele eden Büyükşehir Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, ilaçlama çalışmalarını kent genelinde sürdürüyor.
Covid-19 salgınına karşı yürütülen dezenfeksiyon çalışmaları ile birlikte uçkunlara karşı da ilaçlama çalışması yürüten Büyükşehir ekipleri, 75 araç ile il genelinde yürütülen çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti.
Hatay halkına ve doğaya zarar vermeden çalışmalarını yürüttüklerini de ifade eden Büyükşehir ekipleri, insan sağlığı için tehdit oluşturan haşereleri kontrol altına almayı hedeflediklerini belirtti.
Sağlıklı çevre ve toplum için bugüne kadar yaptıkları tüm eylemler gibi bu konuya da hassasiyetle eğildiklerini ifade eden uzman personeller, mevsim ve mesai kavramı gözetmeksizin görevlerinin başında olduğunu bildirdi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar