Skip Navigation Links

EXPO Alanında Çalışmalar Büyük Bir Hızla Sürüyor

İNİŞ RAMPASI NEFES ALDIRACAK

EXPO Alanında Çalışmalar Büyük Bir Hızla Sürüyor

Gündem   A+a-

  Hatay Büyükşehir Belediyesi 2.Bölge sorumlusu ve Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk ile İşletme ve İştirakler Daire Başkanı Mehmet Kaplan, yapımı büyük bir hızla devam eden Expo alanındaki çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
Hatay Büyükşehir Belediye başkanı Doç.dr. Lütfü Savaş’ın “EXPO alanını söz verdiğimiz tarihte bitireceğiz. Bu konuda çalışmalarımızı aralıksız ve büyük bir hızla devam ettiriyoruz” şeklindeki açıklamaları doğrultusunda, çalışma alanında incelemelerde bulunan bölge sorumlusu Taygun Cantürk ile daire başkanı Mehmet Kaplan yetkililerden bilgi aldılar.
Yaklaşık 800 personelin görev yaptığı alanda şantiye sorumlularından bilgi alan ve gelinen aşamayı değerlendiren Genel Sekreter Yardımcısı Cantürk “Hatay için büyük önem taşıyan, bölgemizin adını dünyaya duyuracak olan ve başkanımız Sayın Lütfü Savaş’ın büyük önem verdiği EXPO alanındaki çalışmalarımız aksamadan ve titizlikle devam etmektedir. Ekiplerimizin özverili çalışmalarıyla EXPO 2021 belirlenen süreç ve takvimde hizmete girecektir. Emeği geçen tüm arkadaşlarımızı fedakârca çalışmalarından dolayı yürekten kutluyorum” diye konuştu.
İNİŞ RAMPASI NEFES ALDIRACAK
Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından İskenderun’da yapılan Battı- Çıktı projesi kapsamında ilave revize çalışması gerçekleştirilen İniş Rampası çalışmalarını da inceleyen Genel Sekreter Yardımcısı ve 2. Bölge Sorumlusu Taygun Cantürk ile İşletme ve İştirakler Daire Başkanı Mehmet Kaplan, ilgililerden bilgi aldılar.
Şehir içi araç trafiğinde oluşan aksamaları ortadan kaldırmayı amaçlayan İniş Rampasının büyük kolaylık sağlayacağını ifade eden Taygun Cantürk,” Hizmet açacağımız bu çalışmamız araç trafiğine nefes aldıracaktır” dedi.
Çalışmaların büyük bir hızla ve titizlikle devam ettiğine dikkat çeken Cantürk, İniş Rampasının biran önce bitirilmesi konusunda çaba gösterildiğini ve yüklenici firma yetkilisinin çalışmaları sözleşme tarihinden önce bitirme sözü verdiğini söyledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Toplam (1) adet yorum var.
Efe Cantürk 2 ay önce
Taygun abi saçların yine yok yine yok be abi
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar