Skip Navigation Links

Hatsu Heyetinden Dörtyol Ve Erzin Belediye Başkanlarına Ziyaret

istişareler kapsamında Erzin ve Dörtyol Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

Hatsu Heyetinden Dörtyol Ve Erzin Belediye Başkanlarına Ziyaret

Hatay   A+a-

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü HATSU Heyeti, ortak akıl ve çözüm odaklı çalışmaların yanı sıra yaptığı istişareler kapsamında Erzin ve Dörtyol Belediye Başkanlarını ziyaret etti.
Vatandaşların daha iyi hizmet alması adına verilen gayretler sırasında yapılan istişarelerin önemine vurgu yaparak ortak akıl ile çözüm arayışların devam ettiğini belirten HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali ve HATSU Heyeti, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ve Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin’i ziyaret etti.
Belediye Başkanları ile istişare ederek Dörtyol ile Erzin halkı tarafından iletilen görüş ve önerileri dikkate alan Genel Müdür Çaparali, Erzin ve Dörtyol ilçelerinde temiz bir içme suyu tüketilmesi adına önemli projelere imza atıldığını ve bundan sonraki süreçte halk sağlığı için projelerin devam edeceğini ifade etti.
Yapılan ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, “vatandaşlarımız adına yapacağımız hizmetleri ve atacağımız bütün adımları yarınları düşünerek hep birlikte atıyoruz. HATSU tarafından yapılan hizmetleri yerinde buluyor ve tebrik ediyoruz” dedi.
Dörtyol Belediye Başkanı Keskin ise yapılan hizmetlerin devamını dileyerek yapılan ziyaretten dolayı teşekkür ederek çalışmalarda başarılar diledi.
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar