Skip Navigation Links

İskenderun Belediyesi Hizmetlerine Aralıksız Devam Ediyor

BAŞKAN TOSYALI, İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI

İskenderun Belediyesi Hizmetlerine Aralıksız Devam Ediyor

İskenderun   A+a-

 İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kente ve halka hizmet noktasında kamu kurum ve kuruluşlar ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti.
Başkan Fatih Tosyalı, Belediye Sosyal Tesisi - Öğretmenevinde, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, 39'uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanı Yardımcısı ve Ahmet Tor Kışlası Komutanı P. Kd. Alb. Ragıp Taygan, 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı ve Adalet Komisyonu Başkanı Hâkim Salih Doğan, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Kd. Binbaşı Oğuz Emre Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Yüzbaşı Ferit Gül ve İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş katılımı ile düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.
Düzenlenen toplantıda ilçemizde devam eden çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduklarını belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Toplantıda kentimizin asayiş, huzur ve güvenliği başta olmak üzere, İlçemizde yürütülen idari ve adli kamu hizmetlerine yönelik genel bir mütalaa gerçekleştirildi. Bunun yanı sıra halkımıza ve kentimize en iyi şekilde hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunduk.Kamu kurumlarımız ile istişare halinde olmaya devam edeceğiz ”şeklinde konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BAŞKAN TOSYALI, SANAYİ SİTESİ ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ
YENİ SANAYİ SİTESİ YERİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sanayi esnafı ile bir araya geldi.
Aşevinde düzenlenen toplantıya İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Gündeş, oda başkanları ve sanayi esnafları katıldı.
Düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar esnaflarımızın yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Gündemimizde yeni sanayi sitesinin yeri ile ilgili çalışmalar var. Bu konuda çalışmalar devam ediyor. Bizler yapacağımız her şeyi kentimizin ve vatandaşlarımızın geleceği ve refahı için yapıyoruz. Gelişen ve kalkınan bir kent hedefliyoruz. Burada oda başkanlarımız ve esnaflarımızla sohbet etmeye görüş ve önerilerinizi dinlemeye geldik. Bundan sonrada istişare ederek, yaptığımız ve yapacağımız hizmetler konusunda bilgi alışverişinde bulunacağız” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Tosyalı,” Güçlü bir İskenderun için birlik ve beraberlik içerisinde ele gönül gönüle olmaya devam edeceğiz. Bizim tek bir amacımız var. Daha modern daha düzel, daha gelişmiş, bir İskenderun. Başka hiçbir amacımız yok. Düzenlenen toplantıya katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Ardından Kaymakam İskender Yönden ve Başkan Fatih Tosyalı, esnafların sorunlarını dinleyerek istek, öneri ve taleplerini dinledi.
 
 
 
 
 
 
“ÜNLÜ ŞAİR VE RADYOCU TALHA BORA ÖGE
NAM-I DİĞER GÖLGE, İSKENDERUNLULARLA BULUŞACAK”
Geniş bir hayran kitlesine sahip ünlü şair ve radyocu Talha Bora Öge, Nam-ı diğer Gölge, İskenderun’da sevenleriyle buluşacak.
İskenderun Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek ‘Şiir ve Söyleşi’ programında, ünlü şair ve radyocu Talha Bora Öge konuk olacak.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Şiir kitapları ve albümleriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Öge, İSTE Yazıcı Konservatuvar salonunda 18 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 19.30’da düzenlenecek ‘Şiir ve Söyleşi’ programına katılacak. Tüm halkımızın davetlidir” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar