Skip Navigation Links

Opet’in 1174’üncü İstasyonu Kilis’te Hizmete Girdi

Kayabaş Petrol Akaryakıt İstasyonu, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Opet’in 1174’üncü İstasyonu Kilis’te Hizmete Girdi

Yerel   A+a-

OPET’in Türkiye genelindeki 1174, Kilis’teki ise 2’nci istasyonu ‘Kayabaş Petrol’ düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı. Kayabaş Petrol, OPET’in yenilenen Ultramarket konsepti altında, müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri kaliteli üstün performanslı ürünler ve güler yüzlü hizmetle buluşturacak.
Kayabaş Petrol Akaryakıt İstasyonu,  düzenlenen törenle hizmete girdi. Kilis Ebulüle Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan Kayabaş Petrol Akaryakıt İstasyonu’nun açılış törenine Kilis Valisi Recep Soytürk, Ak Parti Kilis İl Başkanı Av. Murat Karataş, OPET Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, OPET Satış Direktörü Denizhan Ege, OPET Doğu Bölge Müdürü Mustafa Kaan Mutlucan ile istasyon sahibi Faruk Kayabaş’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Törende konuşan OPET’in Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, OPET'in ‘Kusursuza Yolculuk’ hedefi doğrultusunda amaçlarının tüm müşterilerinin sunulan hizmet ve üründen memnun şekilde istasyondan ayrılması olduğunu vurgulayarak "Tüm faaliyetlerimizde müşterimizi ön planda tutmak temel felsefemiz ve çalışmalarımızı buna göre şekillendiriyoruz” dedi. Özdemir konuşmasının ardından istasyon sahibi Faruk Kayabaş’a OPET ailesine katılmaları onuruna plaket takdim etti. Tören, açılış kurdelesinin kesimi ile sona erdi.
KADIN GÜÇLERİ GÖREV BAŞINDA
Kilis Merkez’de bulunan, 2 LPG ve 4 akaryakıt olmak üzere 6 adadan oluşan istasyonda OPET’in müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri üstün performanslı ULTRA FORCE ve ECO FORCE ürünleriyle buluşturacak. 7 gün 24 saat açık olan OPET Ultramarket’in yanı sıra OPET’in Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamındaki modern ve hijyenik tuvaletleri de istasyonda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım kapsamında hizmet verecek. Ayrıca Kayabaş Petrol, OPET’in Kadın Gücü Projesi’ne de destek veriyor. İstasyonda 1 kadın market satış yetkilisi ve 1 kadın akaryakıt satış yetkilisi görev yapıyor.
OPET PETROLCÜLÜK A.Ş
OPET, akaryakıt dağıtım sektöründe, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel satışlar, depolama ve uluslararası ürün ticareti konularının yanı sıra iştirakleri ile madeni yağlar ve jet yakıtı alanlarında faaliyet gösteriyor. Yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyon ağı ve fark yaratan sosyal sorumluluk yaklaşımıyla dikkat çeken OPET, sektörün büyük oyuncuları içindeki tek yerli şirkettir. Türkiye’de akaryakıt dağıtım sektöründe müşteri memnuniyetinin
değişmez lideri OPET’in SUNPET markası ile birlikte 1600’ü aşkın istasyonu bulunuyor. Pazarda büyük rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesi 1 milyon metrekübün üzerinde olan OPET, aynı zamanda akaryakıt sektörünün teknolojiyi en iyi kullanan markası olarak biliniyor. OPET, bu anlamda bir önceki yıl sektörde bir ilke imza atarak geliştirdiği ‘Akıllı Dolum Sistemi’ ile müşterisini ve aracını elektronik ortamda pompa sistemine kaydederek tüm Türkiye’deki akaryakıt istasyonlarından uygun yakıtın alınabilmesini sağlayıp farkını ortaya koydu. OPET, KalDer (Türkiye Kalite Derneği) tarafından yapılan müşteri memnuniyeti odaklı araştırmalar ve Lovemarks araştırmalarına göre 15 yıldır sektörünün ‘Müşteri bağlılığı en yüksek markası’ seçiliyor.
ÜRÜNLER
OPET’in yüksek performans, düşük tüketim ve tasarruf sağlayan, çevreci ve uygun fiyatlı yeni nesil yakıtı Ultra Force; mevcut ürünlere göre daha yüksek performans ve düşük tüketim sunarken, motorun temiz kalmasını sağlayarak aracın ömrünü uzatmaya katkıda bulunuyor. Bir diğer ekonomik ve çevreci yakıtı Eco Force ise tortu ve kurum birikimini önleyerek motoru temiz tutarak, çevreci özellikleri ile binek, ticari, ağır vasıta olmak üzere tüm dizel araçlar için en uygun yakıt özelliği taşıyor.
OPET’in müşterilerinin hayatını kolaylaştıran teknolojik ürünleri ise OPET Kart, OPET WorldCard, Otobil, Bireysel Otobil ve Yakıt Kart. Müşterileri yakından tanımayı ve alışveriş alışkanlıklarını takip etmeyi sağlayan OPET Kart uygulaması bugün 6 milyonun üzerinde kişinin kullandığı bir sadakat kartı. Opet Worldcard ise Yapı Kredi Bankası ile birlikte geliştirilen Türkiye’nin en büyük ortak markalı kredi kartlarından biri.
SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ
Müşteri memnuniyetinde birinciliği kalıcı hale getiren OPET, sektördeki büyük oyuncular içinde tek yerli şirket olarak ülkesine olan sorumluluğunu ve doğup büyüdüğü topraklara fayda sunmayı en önemli görevlerinden biri sayıyor. Toplumsal temel sorunların çözümüne yönelik projelerle ülkeye değer katmaya devam eden sürdürülebilir ve sonuç odaklı OPET sosyal sorumluluk projeleri;
- 19’uncu yılına giren ve 12 milyonu aşkın kişiye temizlik ve hijyen eğitimleri ile ulaşılan, tuvalet hijyeni konusunda köklü bir değişim yaratarak kamuoyunun bilinçlenmesini sağlayan “Temiz Tuvalet Kampanyası”
- İstasyon giriş ve çıkışlarının ağaçlandırılmasının yanısıra pek çok il ve ilçemizde park ve bulvar ağaçlandırmaları yapılan “Yeşil Yol Projesi ”
- Tarihi dokusu ve doğal güzellikleri zengin, turizm potansiyeli olan köylerin seçilerek ekonomik kalkınma ve bilinçlenmeyi destekleyen “Örnek Köy Projesi”
- Ülkemizin tarihi açısından büyük önemi olan Çanakkale Gelibolu yarımadasına özel olarak hazırlanan “Tarihe Saygı Projesi”
- 2018 Troya Yılı kapsamında başlatılan Troya Ören Yeri’nin hemen bitişiğindeki “Arkeo-köy Tevfikiye Projesi”
- Trafik sorununun çözümü için 3-17 yaş çocuklara eğitim amacı taşıyan “Trafik Dedektifleri Projesi”
- OPET istasyonlarında kadın istihdamının artırılmasına yönelik başlatılan “Kadın Gücü Projesi”
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar