Skip Navigation Links

'Ölü'n Bizi Ayırana Dek' Ayakta Alkışlandı…

'Ölü'n Bizi Ayırana Dek' adlı oyunuyla tiyatro severlerin karşısına çıktı.

'Ölü'n Bizi Ayırana Dek' Ayakta Alkışlandı… Web
TV

Kültür Sanat   A+a-

 Daha önce 'Yalancı Romantik' dizisinde birlikte başrolleri paylaşan Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, bu kez Gergedan Yapım tarafından sahneye konulan "Ölü'n Bizi Ayırana Dek" adlı oyunuyla tiyatro severlerin karşısına çıktı.
Yönetmenliğini Hakan Yılmaz'ın üstlendiği iki perdelik kara komedi oyunu' Ölü'n Bizi Ayırana Dek'in konsepti PuCCa'ya, senaryosu ise ''Bir Kadın Bir Erkek'' dizisinin senaristleri Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan'a ait.
Asi Medya Organizasyon’un İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı’nda sanat severlerle buluşturduğu, "Ölü'n Bizi Ayırana Dek" oyunu ayakta alkışlandı.
Yazıcı Devlet Konservatuarı salonunun tamamının dolduğu tiyatro oyununda kahkaha fırtınası hakim oldu.
 
OYUNDA NELER OLUYOR?
Cansu (Ebru Cündübeyoğlu) ve Serdar (Hakan Yılmaz), evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Ancak sabah aynı yatakta uyanırlar! Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar'ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir.
KATİL KİM?
Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan "Hangimiz katil?" sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirerek ve karşılarına çıkan bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalıştı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar