Skip Navigation Links
Enerjisa-Toroslar

Başkan Aydar'dan 'Maskeni Tak Farkındalık Yarat' kampanyasına destek

ADANA'nın Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası münasebetiyle LÖSEV üyeleri ile kahvaltı programında bir araya geldi

Başkan Aydar'dan 'Maskeni Tak Farkındalık Yarat' kampanyasına destek

Gündem   A+a-

ADANA'nın Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası münasebetiyle LÖSEV üyeleri ile kahvaltı programında bir araya geldi.
 
Ceyhan Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikte, Başkan Aydar çocuklarla birebir ilgilenerek onlarla sohbet etti. Aydar, Lösemi hastalığına dikkat çekmek için maske taktı. 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası'nda farkındalık yaratmak istediklerini söyleyen Başkan Aydar, "Bu hastalıkla mücadele eden tüm kardeşlerimize şifa diliyorum, onlar belki yılın 365 günü bu maskeleri ağızlarına takarak hayatlarını devam ettiriyor. Biz de 15-20 dakika bu maskeleri takarak onların ne tür şartlarda yaşadıklarını hissetmeye çalıştık. Biz de biliyoruz ki; Lösemili çocuklar ile ilgili ülkemizde ciddi bir hassasiyet var. Ama ne yaparsak yapalım bu yeterli gelmiyor. Bu nedenle hem toplumsal farkındalığı arttırmak hem de çocuklarımızın bu çok önemli sorununa tekrar dikkat çekmek istedik" dedi.

Etiketler // ,

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar