Skip Navigation Links

Başkan Tosyalı'dan 15 Temmuz Programına Davet

15 Temmuz 2016 darbe girişiminde şehit düşen ve gazi olan vatandaşlarımız, İskenderun’da da anılacak.

Başkan Tosyalı'dan 15 Temmuz  Programına Davet

Gündem   A+a-

 15 Temmuz 2016 darbe girişiminde şehit düşen ve gazi olan vatandaşlarımız, İskenderun’da da anılacak.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine bütün İskenderunluları davet etti.
UNUTMAYACAĞIZ UNUTTURMAYACAĞIZ
15 Temmuz hain darbe girişimini unutturmayacaklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,”3 yıl önce yapılmak istenen hain darbe girişimi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dik duruşu ve milletimizin iradesine sahip çıkmasıyla geri püskürtülmüştür. Türk milleti, 15 Temmuz gecesi destan yazmış, kahramanlığını dosta düşmana bir kez daha göstermiştir. 15 Temmuz gecesinin yıl dönümünde tarih yazan kahramanlarımızı bir kez daha şükran, minnet, rahmet ve saygıyla anacağız ”dedi.
TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
Birlik ve beraberliğimizi bir kez daha perçinlemek, şehit ve gazilerimizi saygıyla anmak üzere 15 Temmuz günü saat 09.30’da şehit ailelerine ziyaret, saat 11.00’da şehitlik ziyareti, ardından öğle namazına müteakip kaptan paşa camiinde mevlidi şerif,13.30’da halk eğitim merkezinde sergi, akşam anıt alanında saat 18.30’da Kızılay tarafından yemek ikramı, aynı gün akşam 20.30’da anıt alanından başlayacak milli birlik yürüyüşü, saat 21.00’da anıt alanında anma programı ve gece 00.13’de tüm camilerimizden sela okunacaktır. Düzenlenen programlara tüm halkımız davetlidir ”şeklinde konuştu.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar