Skip Navigation Links

Zuhal Keskingöz’den Yüreğin Kadar

Bir Annenin Sessiz Çığlığı…

Zuhal Keskingöz’den Yüreğin Kadar Web
TV

Gündem   A+a-

 Bir annenin sessiz haykırışı gerçek yaşanmışlıklar öykü tadında hikayeleri ve şiirleri okurken duygulara kapılıyor ve satır aralarında kendinize rastlıyorsunuz.
Yüreğin Kadar…
Gerçekten de her yüreğin kaldıramayacağı kadar büyük acıları ve tarifsiz duyguları anlatan Zuhal Keskingöz’ün Yüreğin Kadar kitabına ulaşmak için instegram hesabından ulaşabilir, talepte bulunabilirsiniz.
Zuhal Keskingöz’ün bebeğini kaybettikten sonra hayatı kabusa dönmüş. Doğumdan sonra bebeğini kaybeden Yazar Zuhal Keskingöz, içine kapanmış, yıllar süren hayata küslüğü, akrabası ve sırdaşı Filiz Keser’in ısrarlı telkinleriyle duyguların kitaba dönüştürülmesi fikri ortaya çıkmış.
Akrabası Filiz Keser’le hayata yeniden dönen, yaşadıklarını kitabında anlatan Zuhal Keskingöz, bir solukta okuyacağınız, aralarda şiirlerle tarifsiz duygulara kapılacağınız muhteşem bir eser ortaya koymuş.
Örsle çekiç arasında yoğrulmuş bir yaşamın sancılarını ele veren yazar Zuhal Keskingöz, kimi yerde şiir kimi yerde öykü tadındaki yazılarıyla çıkıyor okurlarının karşısına.
Evlat sevgisiyle evlat acısını aynı anda harmanlayan, harmanlarken de sözleriyle yaşama dokunan Zuhal Keskingöz, duygu yüklü anlatımlarıyla okurlarının yüreğine yürüyor.
12 yıl sonra yeniden annelik sevinciyle yüzyüze gelen yazar Keskingöz, evladını kaybetme serüvenini ve o günlerde yaşadığı tarifsiz duygularını kaleme almış.
Yazar Zuhal Keskingöz’ün şiirlerini okurken duygulara kapılıyor ve satır aralarında kendinize rastlıyorsunuz.
Bir solukta okuyacağınız kitapta yine duyguların yansıması şiirlerle tarifsiz bir duygu yoğunluğu yaşıyorsunuz.
ZUHAL KESKİNGÖZ
Kadın dedi ki ;
Her zerremde seni hissediyorum
Damarlarımda akıp dolaşıyorsun
Sebebim, varlığım, tek huzurum
Yüreğine muhabbet hapis olduğum
Adam dedi ki ;
Yüreğimi ellerine verdiğim
Bakışlarına hasret kaldığım
Ömrüme ömür katan kadınım
Güzel gülüşüne kurban olduğum
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zuhal Keskingöz’den Yüreğin Kadar  videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar