Skip Navigation Links

KYK Öğrencilerinden Ramazan Paketi

KYK Öğrencilerinden Ramazan Paketi

KYK Öğrencilerinden Ramazan Paketi

Yaşam   A+a-

 Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na (KYK) bağlı merkez ve ilçe yurtlarında kalan öğrenci ve personel Ramazan kolisi yardım kampanyası gerçekleştirdi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yurt müdürleri, öğrenciler ile birlikte toplanan erzak kolileri, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.
 
Düzenlenen yardım kampanyası ile ilgili açıklamalarda bulunan, Yurt Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Okuyucu, “Bu mübarek ayda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ailesi olarak yurt personellerimiz ve farklı illerden gelip ilimizde okuyan ve yurtlarımızda kalan öğrencilerimiz tarafından toplanan erzak kolilerini çalışma arkadaşlarımız ve öğrencilerimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Antakya ve İskenderun’da 11 yurtta ihtiyaç sahibi ailelere yardım paketi dağıtımı yapıldı” dedi.
 
Okuyucu, Yardım Kampanyası Projesinin yurt personeli ve öğrencilerin kendi imkânlarıyla gerçekleştirdiğini belirlenen ailelere yurt personelleri ve öğrenciler ile birlikte gidildiğini söyledi.
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar