Skip Navigation Links

Halil Şahin TOBB'da plaket aldı..

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil ŞAHİN TOBB 64.Genel Kurulunda 10 yıllık Genel Kurul Delegesi olarak görev yaptığı için Sanayi ve Tic

Ekonomi   A+a-

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil ŞAHİN TOBB 64.Genel Kurulunda 10 yıllık Genel Kurul Delegesi olarak görev yaptığı için Sanayi ve Ticaret eski Bakanı Ali COŞKUN ve TOBB Başkanı M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’ndan plaket aldı.
TOBB Birlik Merkezi’nde düzenlenen törende genel kurul delegesi olarak 10, 20 ve 50 yıl süreyle görev yapan delegelere Hizmet Şeref Belgesi ve plaketleri, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından verildi.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB 64. Genel Kurulunda yapılan seçimde 1.362 geçerli oyun tamamını alarak yeniden başkan seçildi.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bin 362 geçerli oyun tamamını alarak yeniden başkan seçildi. Seçimli 64. Genel Kurulu’nda bin 552 kayıtlı delegeden bin 385’i oy kullandı. 23 oy geçersiz sayılırken tek aday olan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu bin 362 geçerli oyun tamamını alarak yeniden başkan seçildi.
TOBB’un 22. Başkanı olan Hisarcıklıoğlu, 12 yıl görev yapan ilk başkan olacak. Salona girişi sırasında delegeler tarafından ayakta alkışlanan Hisarcıklıoğlu, teşekkür konuşması yaptı. Hisarcıklıoğlu, birlik ve beraberliğin olduğu yerde bereketinde olacağını belirterek, “Başarının tamamen sahibi sizsiniz. Sizlerle gurur duyuyorum. Eksiklikler noksanlıklar varsa bu benimdir. Liderlik bunu gerektirir. Üç dönem odalar birliği başkanlığı yaptım. Bu bana karşı gösterdiğiniz teveccühünüz. Sizlere hizmet etmek bu ülkeye hizmet etmektir” diye konuştu.
Başarıda hanım ve çocukların büyük katkısı olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, hanım ve çocukların hizmet etmek için fırsat verdiğini kaydetti. Hisarcıklıoğlu, “Evde huzursuzluk olsa ne işinizle ne odanızla ilgilenebilirsiniz. Başarınızın yüzde 51’i onun hakkı. Onların hakkını verin” dedi.
Salonda 365 oda ve birlik başkanı bulunduğunu ve bütün başkanların kardeşi olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, sadece 14 tanesini yönetim kuruluna seçilebileceğini söyledi. Herkesin yönetim kurulu üyesi olduğunu, kimsenin ayrısı gayrısı olmadığını ifade eden Hisarcıklıoğlu, “Aranıza fitne ve fesatın girmesine müsaade etmeyin” dedi.
 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar