Skip Navigation Links

Şahutoğlu’ndan İskenderun Belediyesporlu Futbolculara Baklava Dopingi

Şahutoğlu’ndan İskenderun Belediyesporlu Futbolculara Baklava Dopingi

Şahutoğlu’ndan İskenderun Belediyesporlu Futbolculara Baklava DopingiWeb
TV

Politika   A+a-

 Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, İskenderun Belediyespor oyuncularıyla yan sahada bir araya gelerek onlara elleriyle baklava ikram etti.
İskenderun Belediye Spor’un teknik direktörü Mehmet Kurt, tüm siyasilerden akıma deste beklediklerini ifade ederek; “Bu takım belediyenin takımı. Bu çocuklar memleket çocuğu. Şu an oksijen çadırındayız. Bu çocuklar sezon başından beri para alamadı. Elimizden geldiğince takımı kümede bırakmaya çalışıyoruz. Sizlerden, tüm siyasilerden isteğimiz memleketin takımı olan İskenderun Belediyespor’a sahip çıkmalarıdır” diye konuştu.
İskenderun Belediyesini kazanmaları halinde, İskenderun Belediyespor’un hak ettiği noktaya gelebilmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini kaydeden CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu; “Sporla ilgili bizler Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımızla istişareler yaptık. Sayın Lütfü Savaş spora çok önem veriyor. Hatay sadece futbolda değil diğer branşlarda büük başarılara imza attı. Bizde İskenderun’u yönetmeye talip olan bir siyasetçi olarak bu işten payımıza düşen hakkı alma konusunda büyükşehir belediye başkanımızla ciddi çalışmalar ve görüşmelerimiz var. Belediyeyi aldığımız zaman, büyükşehir ile birlikte İskenderunspor’umuzun hak ettiği noktaya gelmesi hususunda gerekli desteği sağlayarak, takımımızın eski günlerine kavuşması için gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.
Futbolcularla da sohbet eden Şahutoğlu, onlara kendi elleriyle baklava ikram etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Şahutoğlu’ndan İskenderun Belediyesporlu Futbolculara Baklava Dopingi videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar