Skip Navigation Links

Kılıçdaroğlu’ndan Milletine Sarılan Başkan Savaş’a Övgü Dolu Sözler

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Sayın Lütfü Savaş ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu’ndan Milletine Sarılan Başkan Savaş’a Övgü Dolu Sözler

Politika   A+a-

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 12 Şubat Salı günü gerçekleştirilen CHP Olağan Haftalık Grup Toplantısı'nda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Sayın Lütfü Savaş ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
“Başkan Savaş Hatay’daki Huzurun Mimarı”
Göreve geldiği ilk günden bu yana hiçbir siyasi kaygı gütmeden Hatay’ın 15 ilçesini kucaklayarak eşit hizmet ile buluşturan Başkan Savaş’ı ‘Hatay’daki huzurun mimarı’ olarak gösteren Kılıçdaroğlu, “ Kardeşlik kenti Hatay, ülkemizde barınan Suriyeli misafirlerin zorluğunu ve sıkıntılarını en fazla hisseden illerden biri. Başkan Savaş, tüm sorunlara rağmen Hatay’ı barış, kardeşlik ve huzurun kenti haline getirdi, hiçbir zaman kavgaya izin vermedi. Kimseyi ayrıştırmadı ve bölmedi. Hatay’ı tarihine ve kültürüne yakışır bir şekilde yönetti ve yönetmeye de devam ediyor. Herkese dokundu ve dokunmaya da devam ediyor. Hatay’ı Hatay yaptı ve bu başarısını da sürdürmeye devam edecek” ifadelerine yer verdi.
Hatay halkı tarafından ‘Millet ittifakı ile milletine sarılan Başkan’ olarak adlandıran Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, ‘Önce huzur sonra hizmet” sloganı ile Hatay’ın her noktasında hemşehrileri ile tek yürek olmaya devam ediyor.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Sag-Blok-Reklam
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet