Skip Navigation Links

TFF Plaj Futbolu Arsuz Etabında Şampiyon Arsuz Belediye Spor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından organize edilen ve sponsorluğunu Arsuz Belediyesi tarafından yapılan Plaj futbolu

TFF Plaj Futbolu Arsuz Etabında Şampiyon Arsuz Belediye Spor

Spor   A+a-

Arsuz etabı yapılan final karşılaşmasıyla tamamlandı.
 
Karşılaşmaları Hatay bölgesi hakemlerinden Mehmet Bayraktaroğlu, Yunus Kala, Mehmet Gümüş ile Faik Karaolan yönetti.
Final karşılaşmasında Arsuz Umut Spor'u 8-5 yenen Arsuz Belediyesi şampiyon oldu. 3 ve 4.lük karşılaşmasında ise Biçer Beton İskenderun Hakemlerini 14-2 yendi.
Dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Belediye Meclis üyesi ve Başkan vekili Hasan Eker, Başkan yardımcısı Sedat Deveci ve Hatay Amatör Spor Kulüpleri federasyonu Genel Başkan yardımcısı Ayhan Dik tarafından verildi.
 
ASKF'den Başkan Nazım Culha'ya Plaket
Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkan yardımcısı Ayhan Dik, Türk sporuna verdiği destekten dolayı Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha'ya teşekkür plaketi verdi.
 
Teşekkür Plaketi Verildi
Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Başkan vekili Hasan Eker, Başkan yardımcısı Sedat Deveci, ile Hatay ASKF Başkan yardımcısı Ayhan Dik, turnuvayı organize eden TFF PLaj Futbolu Organizasyon sorumlusu ve Milli takım yardımcı antrenörü Onur Zaim', TFF Grassrots sorumlusu Vahit Mert'e ve ülkemizin ünlü plaj futbolu sunucusu Oktay Sarı'ya ve hakemlere plaket verdiler.
TFF Plaj Futbolu Arsuz etabında şampiyon olan Arsuz Belediye Spor, Hatay ilini Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar