Skip Navigation Links

Başkan Seyfi Dingil 'den Emniyet Müdürü Tolunay 'a Ziyaret

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, polis teşkilatının her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Başkan Seyfi Dingil 'den Emniyet Müdürü Tolunay 'a Ziyaret

Gündem   A+a-

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, daha önce Sivas -Şarkışla İlçesi Emniyet Müdürlüğü görevini yürütürken son kararname ile İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen Mustafa Mithat Tolunay’ı ziyaret etti.
Emniyet personelinin halkımızın huzuru ve güvenliği noktasında gece gündüz demeden çalıştığını belirten Başkan Seyfi Dingil,” İskenderun’umuza hoş geldiniz. Yeni görevinizin İskenderun için sizler hayırlara vesile olmasını diliyorum. Emniyet personellerimiz tüm ülke genelinde olduğu gibi İskenderun’da can siperhane görev yapıyor. İlçenin güvenliği ve huzurunun sağlanması noktasında emniyet güçlerine önemli görevler düşüyor. Bizlerde belediye olarak her zaman emniyet teşkilatımızın yanındayız. Can siperhane görev yapan tüm emniyet teşkilatımızın çalışmalarında başarılar diliyorum ”dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeni İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay ise “İskenderun’a atanmaktan dolayı son derece mutluyuz. İskenderun’da halkımızın huzuru ve güvenliği noktasında gece gündüz demeden çalışacağız. Belediyemiz ve diğer kamu kurumları ile sürekli iletişim halinde olacağız. İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın güven içerisinde olmaları için elimizden geleni yapacağız. Ziyaretiniz bizleri memnun etti “diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil, emniyet müdürü Tolunay ile bir süre sohbet etti.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar