Skip Navigation Links

'Narkotik Suçlara Yönelik Operasyonlar Aralıksız Devam Ediyor'

İskenderun ilçe emniyet müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda çok sayıda madde ele geçirildi.

'Narkotik Suçlara Yönelik Operasyonlar Aralıksız Devam Ediyor'

Gündem   A+a-

 İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü açıklamasında; “Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
Narkotik Suçlar kapsamında 27/04/2018 ile 04/05/2018 tarihleri arasında İlçemizde 5 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 9 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldı.
Söz konusu olaylar kapsamında, Diyarbakır İli ile İskenderun İlçemiz hattında uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik geniş kapsamlı bir operasyon gerçekleştirilmiş olup, bu operasyon neticesinde 96,050 gr. kubar esrar maddesi, 165 kök kenevir bitkisi ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi.
Diğer olaylarda ise, toplamda 2 gr. esrar maddesi, 8 adet captagon hap, 100 kök kenevir bitkisi, 3 adet ecstasy hap, 1 gr. kenevir bitkisi tohumu ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi.
İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.” dedi.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar