Skip Navigation Links

Uyuşturucu Operasyonları Devam Ediyor..

Uyuşturucu Operasyonları Devam Ediyor..

Uyuşturucu Operasyonları Devam Ediyor..

Gündem   A+a-

 İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünce; Halkın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerin ve çocukların, kötü ve zararlı alışkanlıklardan (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
Bu doğrultuda;
 
► Narkotik Suçlar kapsamında 23/03/2018 ile 30/03/2018 tarihleri arasında İlçemizde 5 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 12 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır.
 
Söz konusu olaylarda toplamda 155 gr. Esrar maddesi, 113 adet Captagon uyuşturucu hap maddesi, 1 gr. Eroin maddesi ele geçirilmiştir.
 
İskenderun'da başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarınca vatandaşların güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalar kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar