Skip Navigation Links

İskenderun’da Narkotik Operasyonu

Bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.

İskenderun’da Narkotik Operasyonu

Gündem   A+a-

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
Bu doğrultuda;
Narkotik Suçlar kapsamında 09/03/2018 ile 16/03/2018 tarihleri arasında İlçemizde 6 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 8 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır.
Söz konusu olaylarda toplamda 48 gr. Esrar maddesi, 18 gr. kenevir tohumu, 92 adet Captagon uyuşturucu hap maddesi, 2 gr. Kokain maddesi, 200 Adet kenevir bitkisi ele geçirilmiştir.
İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar