Skip Navigation Links

Narkotik Operasyonu 15 Gözaltı!

İskenderun Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğünün narkotik suçlarla mücadele kapsamında yaptığı operasyonlar hakkında basın bülteni yayınladı.

Narkotik Operasyonu 15 Gözaltı!

Gündem   A+a-

 Birçok uyuşturucu madde ele geçirildiği belirtilen İskenderun Kaymakamlığı basın bülteninde 15 kişi hakkında işlem yapıldığı belirtildi.
 
İskenderun Kaymakamlığı’na şöyle belirtildi; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
Bu doğrultuda;
► Narkotik Suçlar kapsamında 16/02/2018 ile 23/02/2018 tarihleri arasında İlçemizde 9 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 15 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır.
Söz konusu olaylarda toplamda 5169 gr. Esrar maddesi, 18 adet Captagon uyuşturucu hap maddesi, 17 adet Ecstasy uyuşturucu hap ele geçirilmiştir.
İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar