Skip Navigation Links

Fotoğrafçılara Ücretsiz Eğitim

İskenderun Esnaf Oda Birliği ve Fotoğrafçı Özgür Aslan tarafından kentteki fotoğrafçılara yönelik ücretsiz eğitim düzenlendi.

Fotoğrafçılara Ücretsiz Eğitim

Gündem   A+a-

İskenderun Esnaf Odaları Birlik salonunda düzenlenen eğitime, fotoğrafçı Özgür Aslan, bu eğitimin düzenlenmesinde önderlik eden İlker Özgüven, İskenderun Esnaf Odaları Birlik Başkanı Uğur Fırat, Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Adil Köybaşı  ve odaya kayıtlı fotoğrafçılar katıldı. 
Birlik Başkanı Uğur Fırat, odalarına kayıtlı fotoğrafçılar için bu ücretsiz eğitimin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Fırat, " Bu güne kadar esnaflarımız için faydalı olacak her çalışmanın içerisinde olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Bu günde burada ücretsiz olarak fotoğrafçılık eğitiminin verilmesini sağladık.   Teknolojinin takip edilmesi sürekli yeniliklerin oluştuğu bu fotoğrafçılık mesleğinde esnaflarımıza bu eğitimin faydalı olacağı kanaatindeyim. Bu anlamda bu eğitime katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyor, kendilerine başarılar diliyorum. " 
Eğitim öncesi birlik başkanı Uğur Fırat tarafından fotoğrafçı Özgür Aslan ve bu eğitimin yapılmasında önderlik eden İlker Özgüven'e plaket takdim edildi. 
Fotoğrafçı Özgür Aslan katılımcılara ücretsiz olarak verdiği eğitimde fotoğrafçılık mesleğinin incelikleri hakkın bilgiler verdi.
İskenderun'daki fotoğrafçılarda  Özgür Aslan'ı pür dikkat dinleyerek not almayı da ihmal etmediler. 
 
Bu eğitimin düzenlenmesine katkı sağlayan Sponsor Firmalar;
WIT / Dünya Bilişim Teknolojileri, Can Fotoğraf ve Reklam Malzemeleri'dir.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar