Skip Navigation Links

Kırmızıoğlu Geçmişte Olduğu Gibi Bugün de Emeğin Yanında..

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı’na katıldı

Kırmızıoğlu Geçmişte Olduğu Gibi Bugün de Emeğin Yanında.. Web
TV

Gündem   A+a-

Türkiye’de olduğu gibi Dünya’nın dört bir yanında daha iyi şartlar çalışmak ve daha yüksek maaş haklarına sahip olmak için sokaklara inen milyonlarca işçinin geçmişten bugüne talepleri değişmediği gibi, kutlamalar büyükşehirlerine aksine İskenderun’da şenlik havasında geçti.

Türk Tabibler Birliği bünyesinde yıllardır meslek onuru için mücadele veren CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, çok da tanıdık olduğu ve yıllarca en önde yürüdüğü mitingde emekçilerle dayanışma içindeydi.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı nedeniyle açıklama yapan CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, emekçilerle omuz omuza olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi ve şöyle konuştu: “Yeniden birlik, emek ve dayanışma gününde işçilerle birarada olmaktan gerçek mutluluk duyuyorum. Türkiye'de emeğin hakkını aldığı güne kadar mücadelemiz devam edecek. Her zaman emekçiyle beraber ve halkımızla olmaya devam edeceğiz. Sadece bugün için değil dünden bugüne, bugünden yarına emek hareketinin yanında olmaya devam edeceğim. Hepsinin birlik ve dayanışma gününü kutluyorum.”

Kırmızıoğlu Geçmişte Olduğu Gibi Bugün de Emeğin Yanında..  videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar