Skip Navigation Links

İMEAK DTO MECLİS BAŞKANI CENGİZ KAPTANOĞLU’DAN İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’un önemli bir liman kenti olduğunu belirtti.

İMEAK DTO MECLİS BAŞKANI CENGİZ KAPTANOĞLU’DAN  İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI

Yaşam   A+a-

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu, İskenderun DTO Başkanı Bülent Kavsak ve beraberindeki heyet İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”İskenderun her anlamda gelişen bir şehirdir. Bunda İskenderun’un limanı çok önemli bir yere sahiptir. İskenderun Türkiye’nin ortadoğuya açılan penceresidir. Stratejik bir bölgede olan İskenderun aynı zamanda bir ticaret merkezidir. Burada üretilen demir-çelik gibi farklı ürünler deniz yoluyla tüm dünyaya ihraç edilir. Bizlerde İskenderun Belediyesi olarak her zaman iş dünyasının, balıkçılarımızın, deniz nakliyecilerinin yanındayız “dedi.
(İMEAK) Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu ise İskenderun’da olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek,”Zaman zaman odalarımızı ziyaret ediyoruz. Şube Başkanlarımızla oda üyelerimizle bir araya gelip sektör hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. İskenderun bizler için çok önemli ve değerli bir şehrimiz. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyoruz “şeklinde konuştu.
Ziyaret sohbet ortamında devam ederken sektör hakkında karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Mazi Ocakbasi
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar