Skip Navigation Links
 

Ali Poyrazoğlu'nun Stand-up Gösterisi İskenderun'da...

Ali Poyrazoğlu’nun farkı yaratan insan üstüne tek kişilik eşsiz stand-up gösterisi “Ödünç Yaşamlar” Asi Medya Organizasyon farkıyla İskenderun’da.

 Ali Poyrazoğlu'nun Stand-up Gösterisi İskenderun'da...

Magazin   A+a-

 
Ali Poyrazoğlu’nun farkı yaratan insan üstüne tek kişilik eşsiz stand-up gösterisi  “Ödünç Yaşamlar” Asi Medya Organizasyon farkıyla İskenderun’da.
 
Bölgede gerçekleştirilen sosyal, kültürel ve sanatsal alandaki profesyonel organizasyonlarıyla tanınan Asi Medya Organizasyon kültür-sanat etkinliklerine devam ediyor. 

Asi Medya Organizasyon farkıyla; "Ödünç Yaşamlar" eğlenceli, keyifli, uçuk-kaçık, insanın içini açan, yaşam enerjisini yükselten bir güldürü... Ali Poyrazoğlu, en gülünecek olayları ciddiyet penceresinden, en ağlanacak olayları güldürerek sergileyen bir usta... 

Ali Poyrazoğlu, Ödünç Yaşamlar’da yine bir ilki deniyor, farklı bir tarzın öncülüğünü yapıp, güldürü ustalığıyla yaşam koçluğu seminerlerini birleştiriyor. Kendisinden uzatmalı öğrenciden yola çıkarak tadına doyulmaz öyküler demetiyle seyirciyi bir yandan güldürürken, bir yandan da herkesin yaşamındaki en önemli olgularla ilgili aydınlatıcı bakışını paylaşıyor. "Ödünç Yaşamlar" özel yaşamında, kendinde, iş yaşamında  fark yaratmak isteyen herkesin kullanması gereken yöntemler üstüne düşünen bir gösteri... 

Ali Poyrazoğlu'nun "Ödünç Yaşamlar" adlı kendi yazdığı kitaptan sahneye uyarladığı aynı adlı oyunda, kendine özgü yorumuyla toplumsal ironi öykülerinin anlatıldığı bir kara mizah örneği sunuyor. 
 
Eğer iş yerinizde, evinizde, aşkınızda, yaşamla olan ilişkinizde bir fark yaratmanın peşindeyseniz kendinizden bir marka çıkaracağınıza inanıyorsanız "Ödünç Yaşamlar" en az üç kere izleyeceğiniz bir oyun olacak. Ali Poyrazoğlu'nun çalışma yöntemlerini, yasakları, alışkanlıkları hınzır bir üslupla "ti"ye alan ezber bozan gösterisi "Ödünç Yaşamlar"ı sakın kaçırmayın.
 
Bilet Temin: Asi Medya Organizasyon – 0507 120 64 24 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Mazi Ocakbasi
 
 
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar