Skip Navigation Links
 

Başkan Yardımcısı Kamacı :”Samandağ’da İlkleri Başardık”

Samandağ Belediyesi Spor Müdürlüğü bünyesinde gençlere yönelik yeni kurslar hayata geçmeye devam ediyor.

Başkan Yardımcısı Kamacı :”Samandağ’da İlkleri Başardık”

Gündem   A+a-

 
Samandağ Belediyesi Spor Müdürlüğü bünyesinde gençlere yönelik yeni kurslar hayata geçmeye devam ediyor. Yüzme,basketbol, step aerobik,satranç  vb.. . dallarda spor aktiviteleri gerçekleşiyor. Sporcu kişiliğiyle bilinen Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı Yeni açılan Basketbol Kursunda gençlere forma dağıttı. Başkan Yardımcısı Kamacı Samandağ Belediyesinin sportif faaliyetlerini değerlendirdi.
 
GENÇLERİMİZ  İÇİN ÇALIŞIYORUZ 
 
Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı :” Samandağ’da  ilkleri başardık .Samandağ Belediyesi tarihinde ilk defa  sahilde cankurtaran ekibinin oluşturulmasını sağladık.Çocuklarımızın  daha güvenli bir şekilde denize girmeleri ve daha profesyonel bir şekilde kendilerini koruyabilmeleri  adına yüzme kursları düzenledik. Toplamda 560 gencimiz yüzme kurslarını başarıyla tamamladı. Bu kurslarımıza yenilerini ekledik. Basketbol kursumuzda bu ilklerdendir. Bu kursumuza 10-12 yaş Aralığında 25 gencimiz katılmıştır. Kursumuz eğlenceli bir şekilde devam etmektedir. Gençlerimizin daha eğlenceli bir yaz tatili geçirmeleri bu kursu gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte de bu çalışmalar devam edecektir.
 
TÜM SPORCULARI SAMANDAĞ’A BEKLİYORUZ.
 
 Samandağ Belediyesi bünyesinde step aerobik salonu açtık .Samandağlı kadınların spor aktivitelerini rahat bir şekilde yapabilecekleri bir ortam sağladık. Samandağ'ın kum sahili herkes tarafından biliniyor. Keşfedilmemiş yönü de eksterm sporların ,rüzgar sörfünün yapılabileceği inanılmaz keyifli,geniş alanlara sahip  bir kumsalımız vardır. Hazırda bulunan yamaç paraşütünün  platformu oluşturuldu.Yaklaşık 460 ve 600 metre yüksekliğinde iki platform birkaç ay önce denemeleri yapıldı. Samandağ sahilinde en ünlü ,en profesyonel sporcuların bu branşlardaki sporları çok rahat bir şekilde yapabilecekleri bir ortam var. Önümüzdeki süreçlerde  rüzgar sörfü ,yamaç paraşütü vb… sporlarla gökyüzünün rengarenk gökkuşağı renkleriyle dolduracağına inanıyorum.Tüm sporcuları Samandağ’a bekliyoruz. "
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Mazi Ocakbasi
 
 
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar