Skip Navigation Links
 

Judo 3'üncüsü Dilek Uçarlar, Kaymakam Soytürk'ün Makamında

İskenderun Halk Eğitim Merkezi Judo Antrenörü Ali Uçarlar ile Türkiye Judo Federasyonu tarafından

Judo 3'üncüsü Dilek Uçarlar, Kaymakam Soytürk'ün Makamında

Gündem   A+a-

 
İskenderun Halk Eğitim Merkezi Judo Antrenörü Ali Uçarlar ile Türkiye Judo Federasyonu tarafından,  14-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında Aksaray'da düzenlemiş olduğu Demokrasi Şehitleri Türkiye Yıldızlar Judo Şampiyonası’nda 40 kg.’da 3’üncü olan Dilek Uçarlar, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’ü 17 Temmuz 2017 Pazartesi günü makamında ziyaret etti.
 
Kaymakam Soytürk’e yeni görevinin hayırlı olması konusunda iyi dilek ve temennilerini ifade eden Judo Antrenörü Ali Uçarlar, kızı ve öğrencisi olan Dilek Uçarlar’ın başarı öyküsünü de dile getirdi.
 
Ziyaret dolayısıyla memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, sporun hayatımızdaki yeri ve önemine değinerek, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yolunun spor yapmaktan geçtiğini, bunun yanı sıra fertleri, toplulukları, hatta milletleri birbirine yaklaştıran kaynaştırıcı bir faaliyet alanı olarak da önem arz ettiğini dile getirdi.
 
Kaymakam Soytürk, Demokrasi Şehitleri Türkiye Yıldızlar Judo Şampiyonası’na İskenderun'u temsilen katılan Dilek Uçarlar’ı üstün başarısından dolayı tebrik ederek, spora yönelmesinde ve başarı elde etmesinde emeği geçenlere de ayrıca teşekkür etti.
 
Kaymakam Soytürk, Judo Sporcusu Dilek Uçarlar’a hayat boyu başarılar dileyerek, sağlık, mutluluk ve esenlikler temenni etti.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
Turhan Home Center
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar