Skip Navigation Links
 

İskenderunspor 1967 Kulübü Karaağaçspor Bünyesine Katıldı

İskenderunspor 1967 kulübünün Karaağaçspor bünyesine katıldığı bildirildi.

İskenderunspor 1967 Kulübü Karaağaçspor Bünyesine Katıldı

Gündem   A+a-

 
İskenderunspor 1967 kulübünün Karaağaçspor bünyesine katıldığı bildirildi.
 
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Karaağaçspor Başkanı  Nevzat İnan ile Yönetim Kurulu üyeleri, gelişmelerle ilgili bilgi verdiler.
 
Türkiye Süper Ligi başta olmak üzere pek çok takıma yıldız futbolcular yetiştiren ve yetiştirmeye devam eden Karaağaçspor’un 10 Temmuz tarihi itibariyle İskenderunspor 1967 Kulübünü bünyesine kattığını belirten Başkan İnan, geleceğe güvenle bakan bir takım olduklarını söyledi. Yeni stadlarının da sezon için hazır olduğunu vurgulayan Başkan İnan, “Karaağaçspor olarak gençlerimizin önünü açmak ve başarı çıtasını yükseltmek için Bölgesel Amatör Lig’de olmaya karar verdik’’dedi.
 
YÖNETİM KURULU AÇIKLAMASI
 
Karaağaçspor Yönetim Kurulu da bir açıklama yaparak, bayrağı daha yükseklere çıkarmaya kararlı olduklarını belirtti.
 
Yönetim Kurulu’nun açıklaması şöyle:
 
Türk Futbolu’na önemli isimleri kazandıran ve ciddi yatırımlarıyla en başarılı altyapı kulüplerden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Karaağaçspor olarak, U11,U12 U13,U14,U15,U16,U17,U18,U19 ve süper amatör lig’de  verdiğimiz mücadelenin yanı sıra futbol okulumuzda yüzlerce çocuğumuza futbol aşkını aşılıyoruz. Şimdi de çıtayı daha da yükselterek, profesyonelliğe adım atmaya karar verdik.
     Karaağaçspor Yönetimi olarak; altyapıdan yetiştirdiğimiz minik, genç ve amatör kümede mücadele eden futbolcularımızın profesyonel ligde de başarılarını perçinleme, iyi bir gelecek hazırlama yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bölgesel Amatör Lig(BAL)’de mücadele eden İskenderunspor 1967 kulübümüzü Karaağaç’a kazandırdık. Bundan sonra BAL Ligi’nin ardından profesyonel lige çıkmayı da hedefliyoruz.
 
     Unutulmasın ki; İskenderunspor da bizim.. Arsuzspor da bizim.. Kırıkhanspor da bizim.. Payasspor da bizim.. Erzinspor da bizim.. Hatayspor da bizim… Hiçbir kulübümüzü birbirinden ayırmıyoruz. Bu düşünceyle; İskenderunspor 1967 kulübünün renklerimize bağlanması, yıldız futbolcu adaylarının profesyonelliğe adım atmaları yönünde çok önemlidir.
 
     Türkiye’deki tüm kulüplerimizde Karaağaçspor altyapısından yetişen futbolcularımızın olması hedefimizin ne kadar doğru olduğunun bir göstergesidir. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Antalyaspor gibi güzide kulüplerimizde çocuklarımızın başarısı ayakta alkışlanırken, Türk Milli takımında aynı anda forma giyen Selçuk İNAN ve İsmail KÖYBAŞI; işte bu sürecin önemli iki göstergesidir. Altyapıda geleceğe hazırlanan çocuklarımızın da hedefi, işte böyle yıldız futbolcu olmaktır. Biz de Karaağaçspor yönetimi olarak, gençlerimizin önünü açmak ve başarı çıtasını yükseltmek için Bölgesel amatör Lig’de olmaya karar verdik.
 
     Karaağaçspor olarak; sadece başarıya endekslendik. Kulübümüzün kuruluşundan itibaren başarısında pay sahibi olan tüm arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Futbol okulumuzda emeğini hiçbir zaman unutamayacağımız mükemmel futbol adamı rahmetli Yavuz TÜRKÖLMEZ hocamızı da büyük bir sevgi ve saygıyla anıyoruz.
 
     Göreve seçildiğimiz andan itibaren devraldığımız bayrağı daha yükseklere taşımaya kararlıyız ve Karaağaçspor adını Süper Lig’de görmeyi umut ediyoruz. Bizler; profesyonel futbol ligine ilk adımı attık ve bundan sonraki süreçte teknik kadro ve sporcu kardeşlerimizle daha da başarılı olacağımıza inanıyoruz. Tüm Karaağaç, Arsuz ve İskenderunumuz’a hayırlı olsun.
 
İGC Başkanı Veysel Cıncık da ziyaret için teşekkür ederek, "Bugüne kadar yetiştirdiği yıldız futbolcularla kendini kanıtlamış olan Karaağaçspor'un önümüzdeki yıllarda çok daha başarılı çalışmalar yapacağına yürekten inanıyorum. Basın mensupları olarak başarınız için her zaman desteğe,yardıma hazırız."dedi.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
Turhan Home Center
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar