Skip Navigation Links
 

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin Kırıkhan’da

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin Kırıkhan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin Kırıkhan’da

Gündem   A+a-

 
Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin Kırıkhan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
 
Önceki gün Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ın misafiri olarak Payas’ta bir dizi incelemelerde bulunan Bakan yardımcısı Fatih Metin, Kırıkhan’a gelerek önce Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’la bir araya geldi ardından da Bayezid-i Bistami  Hz.Türbesine ziyarette bulundu.
 
Bakan Yardımcısı Fatih Metin’in Türbe ziyaretine Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Ak parti İlçe Başkanı Ö.Ayhan Şıhça iştirak ettiler.
 
Kırıkhan belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve İlçe Başkanı Ömer Ayhan Şıhça, Bakan yardımcısı Fatih Metin ile Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ı Türbe girişinde karşıladılar. Kale ve türbenin gezilmesi esnasında Bayezid-i Bistami Hz. Türbesi Cami İmamı Türbeve Kalenin tarihi geçmişi hakkında bilgiler verirken, hep birlikte namazlar kılındı ve dualar edildi.
 
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz tarafından Bakan Yardımcısı Fatih Metin'e günün anısına Kur-an'ı Kerim ve Bayezid-i BistamiHz.Hakkında tanıtım kitabını hediye edildi. Türbe ziyareti sonrası Bakan yardımcısı Fatih MetinÖzova Şirketler Gurubu Yön.Kur.Üyesi Murat İçcan'a ziyarette bulunarak Kırıkhan'dan ayrıldılar. 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Mazi Ocakbasi
 
 
Turhan Home Center
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar